top of page

Patikimas pirminių darbuotojų atrankų automatizavimas

Automatizuota pirminė darbuotojų atranka – įvairių technologinių įrankių, sistemų ir algoritmų taikymas personalo atrankos procese be atrankų specialisto dalyvavimo interviu etape. Pasitelkdami „AIDA Recruitment" kurtą darbo pokalbių platformą, kandidatai savo interviu gali atlikti jiems patogiu metu iš bet kurio pasaulio kampelio.

AIDA Recruitment specialistė dirbanti su darbuotojų atrankų automatizavimo įrankiu.

Kaip veikia atrankos proceso optimizavimas?

Didelis arba per mažas kandidatų srautas, laiko stoka, informacijos srauto apdorojimas ar neišsami duomenų analizė – pagrindiniai atrankų specialisto kasdienio darbo iššūkiai. Laimei, pasitelkus technologinius sprendimus, galima efektyviai automatizuoti pirminės darbuotojų atrankos etapą.

Atrankos proceso optimizavimas prasideda nuo atviros darbo pozicijos aprašo išsigryninimo su darbdaviu. Mūsų darbo pokalbių platformoje automatiškai sukuriami rolei specifiniai interviu klausimai, o suinteresuoti kandidatai vos kelių mygtukų paspaudimu gali sudalyvauti virtualiame darbo pokalbyje ir atsakyti į pateiktus klausimus vaizdo formatu.

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę atlikti pirminius vaizdo interviu ir įvertinti kandidatų kompetencijas be tiesioginio žmogaus dalyvavimo. Pagrindinis tokio technologijomis papildyto darbo pokalbio privalumas – galimybė kandidatui pačiam pasirinkti interviu vietą ir laiką, kurio nereikia derinti su atrankos specialistu. Vėliau dirbtinis intelektas atrankų specialistams pateikia įžvalgas apie kandidato (ne)atitikimą reikalavimams (algoritmams), kuriose įvertinama jo profesinė patirtis ir atsakymai. Taip, naudojant objektyvius kriterijus, užtikrinamas nuoseklus specialisto vertinimas ir suteikiamas greitas grįžtamasis ryšys.

Darbo skelbimo aprašymas

Darbo skelbimo kūrime dalyvauja darbdavys ir mūsų komandos narys, siekiant kad aprašymas būtų nuoseklus, patrauklus bei atitiktų įmonės lūkesčius.

Darbo pokalbis

Atrenkant pirminius kandidatus, įprastai organizuojami nuotoliniai pokalbiai, tačiau vis daugiau įmonių kviečia specialistus atlikti pirminį automatizuotą darbo pokalbį vaizdo platformoje „TeamFill“.

Darbo skelbimo sklaida

"AIDA Recruitment" komandos nariai pasirūpins jūsų skelbimo sklaida bei kandidatų paieška – skelbimus talpiname tiek mokamose, tiek nemokamose darbo paieškos platformose.

Kandidatų prisistatymas

Vaizdo interviu – unikalus būdas greičiau prisistatyti potencialiam darbdaviui ir atskleisti savo patirtį ir gebėjimus. Net 50 proc. kandidatų teikia pirmenybę video formatui.

Kaip atrodo darbo pokalbis pasitelkiant dirbtinį intelektą?

Technologijomis pagrįstas darbo pokalbis skirtas surinkti pirminę informaciją apie kandidato darbinę patirtį ir žinias. Iš darbo atrankos įmonės el. paštu gavus specialiai sugeneruotą nuorodą ir ją paspaudus, iš karto patenkama į darbo interviu aplinką, kurioje reikia atsakyti į klausimus. Toks darbo pokalbis turi keletą privalumų: interviu įrašą galima peržiūrėti, jei rezultatas nepatiko, interviu galima pakartoti neribotai. Be to, kandidatui yra galimybė pačiam pasirinkti darbo pokalbio vietą ir laiką, kurio nereikia derinti su atrankos specialistu.

Standartizuoti klausimai AIDA Recruitment .jpg

Standartizuoti klausimai

Vaizdo interviu klausimai yra standartizuoti visiems tos pozicijos kandidatams, orientuoti į darbo skelbimo aprašymą ir yra techninio pobūdžio. Priešingai nei darbo atrankos specialisto, kuris gali būti šališkas ir paklausti ne visai su darbo aprašymu susijusių dalykų.

Vaizdo pokalbiai AIDA Recruitment.jpg

Vaizdo pokalbiai

Šviesos, kamera, pradedam! Vaizdo pokalbių platforma kandidatui suteikia neribotas galimybes interviu organizuoti pagal savo poreikius. Pasirinkus tinkamą pokalbiui laiką, vietą, apšvietimą, pasitikrinus ryšio priemones belieka tik atsakyti į klausimus ir pristatyti geriausią savęs versiją.

Darbo pokalbio vertinimas AIDA Recruitment.jpg

Darbo pokalbio vertinimas

Jei kandidatas pasirodė labai gerai arba, galbūt, labai blogai – personalo atrankos specialistui iš karto aišku. O jei kandidato interviu vertintinas „per viduriuką“? Dirbtinio intelekto teikiamos įžvalgos padeda suvokti kandidato potencialą ir neatmesti užslėptų talentų.

Rezultatų pateikimas AIDA Recruitment.jpg

Kandidatų reitingavimas

Tikslingam kandidatų vertinimui gali reikėti nemažai įdirbio. Dirbtinis intelektas, naudodamas algoritmus ir duomenų analizę, objektyviai vertina gautus atsakymus, sureitinguoja juos pagal surinktų taškų skaičių, o tai padeda atrinkti specialistus su daugiausiai potencialo.

Ieškote darbuotojo?

Mes tikime, kad kandidatų atrankos procesas turėtų būti greitas ir racionalus.​

Jokio pradinio finansinio įsipareigojimo - kandidatus pristatysime nemokamai. Sėkmės mokestis taikomas tik kandidato įdarbinimo atveju.

Suteikiame 3 mėn. garantiją bandomajam laikotarpiui.

MAŽA ĮMONĖ

Nuo

500 Eur + PVM

už sėkmingai įdarbintą kandidatą

DIDELĖ ĮMONĖ

INDIVIDUALUS PASIŪLYMAS

Skelbimo talpinimas mūsų svetainėje

Skelbimo slaida darbo paieškos platformose ir tarp partnerių

Kandidatų CV peržiūra ir pirminė atranka

Bent 1 kandidato pristatymas per 3 d. d. (CV, trumpas aprašymas ir vaizdo interviu įrašas)

Siekiate užpildyti daugiau nei 5 atviras darbo pozicijas

Ieškote ilgalaikio personalo atrankų partnerio

bottom of page